6 november Start wekelijkse wandeling = Vrijdag 23 november om 14.00 uur in de Asseldonk Themamiddag “DE JACHT VROEGER EN NU “ = Vrijdagmiddag 7 december opgave voor Kerstviering van 14.00 tot 15.30 uur in de Asseldonk. Eigen bijdrage 5,—Euro (vol is vol)
KBOheader nieuw
OSense O-Sense

Hulp nodig bij uw belastingaangifte?

Net zoals afgelopen jaren zal ook dit jaar Vogelasiel Bergen weer hulp bieden bij het invullen van de belastingaangifte over het afgelopen jaar, oftewel 2017. Per aangifte wordt een eigen bijdrage van      € 20,- gevraagd. Onze vrijwilligers bieden ondersteuning, maar de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor de juiste invulling van uw belastingpapieren ligt uiteraard bij u zelf.
Aanmelden
Wilt u gebruik maken van de hulp, meldt u dan aan voor 15 maart a.s.
Dit kan tussen 17.00 uur en 20.00 uur via tel. (0485) 34 29 25.
Na de aanmeldingstermijn ontvangt u een schriftelijke bevestiging met daarin datum en tijd van uw afspraak en een lijst met wat u mee moet nemen.
Wanneer en waar?
Op vrijdagavond 6 april en zaterdagochtend 7 april zitten onze vrijwilligers voor u klaar op onze nieuwe locatie.
Het nieuwe adres waar wij u graag welkom heten is het OCB  (Edith Stein Kapel), Murseltseweg 4 in Nieuw Bergen.